BELEDİYE HABERLERİ SPOR ÜST MANŞET

Kadınlar Hokey Salon Süper Lig 2. Etap müsabakaları şampiyonu Gaziantep Polisgücü

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kadınlar Hokey Salon Süper Lig 2. Etap Müsabakaları 11 takım, 100 maç ve 996 gol ile tamamlandı. Turnuvanın ödül töreni; Türkiye Hokey..

Kadınlar Hokey Salon Süper Lig 2. Etap müsabakaları şampiyonu Gaziantep Polisgücü

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Kadınlar Hokey Salon Süper Lig 2. Etap Müsabakaları 11 takım, 100 maç ve 996 gol ile tamamlandı.

Turnuvanın ödül töreni; Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan’ın 24-26 Ocak 2020 de Hırvatistan’ın Zelina kentinde düzenlenen Kadınlar Salon Hokeyi Avrupa Şampiyonası C2’ de ikinci olarak ülkemizin adını Avrupa’nın en iyi 8 ülkesi arasına yazdıran Milli sporcuları tebriği ve çiçek takdimi ile başladı. Turnuvanın gol kraliçesi Muğla Olimpik takımından Fatma Songül Gültekin, en iyi kalecisi Bolu Belediyesi’nden Selin Güzeller ve en iyi oyuncuları Polisgücü takımından Perihan Küçükkoç ve Sinem Alpakan oldu.

Turnuvanın şampiyonu Gaziantep Polisgücü, ikincisi Bolu Belediyesi Spor Kulübü ve üçüncüsü Gaziantep Doruk Spor Kulübü oldu. Derece giren sporculara kupa ve madalyalarını Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, Hollanda Hokey Federasyonu MHK Başkanı Haike Blaaun, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak ve yetkililer tarafından aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL