Uncategorized

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği’nin 18.Birlik ve Dayanışma Yemeği Kuşadası’nda

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği bu yıl  18.Birlik ve Dayanışma Yemeği’ni 28 Mart cumartesi günü Kuşadası Grand Belish Otel’de yapıyor.Kuşadası’nda konaklamalı olarak gerçekleştirilecek etkinliğe bu yıl Makedonya’dan Belediye Başkanları, Belediye..

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği’nin 18.Birlik ve Dayanışma Yemeği Kuşadası’nda

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği bu yıl  18.Birlik ve Dayanışma Yemeği’ni 28 Mart cumartesi günü Kuşadası Grand Belish Otel’de yapıyor.Kuşadası’nda konaklamalı olarak gerçekleştirilecek etkinliğe bu yıl Makedonya’dan Belediye Başkanları, Belediye Meclis üyeleri,Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri ve konuklar katılacak.

Dernek Başkanı Birol Özkardeşler “Birlik ve Dayanışma Yemeğimiz bu yıl Makedonya’dan katılacak konuklarımızla daha güzel geçecek.Sadece Makedonya’dan değil İzmir dışından da çok sayıda hemşerimiz aramızda olacak.Katılmak isteyen tüm hemşerilerimizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Rumeli Balkan Müziğinin en iyi yorumcuları ile gecemiz çok renkli olacak.Katılmak isteyen hemşerilerimizin 0535 780 41 54 nolu telefondan rezervasyon yaptırmasını istirham ederiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL