BELEDİYE HABERLERİ ÜST MANŞET

Foça Belediye Başkanı’na anlamlı doğum günü hediyesi

Çalışma arkadaşları Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün 37.doğum gününü anlamlı bir bağışla kutladı. Pasta çiçek yerine LÖSEV – Lösemili Çocuklar Vakfı’na yapılan bağış belgesiyle kutlama genç başkanı duygulandırdı. 24 Şubat..

Foça Belediye Başkanı’na anlamlı doğum günü hediyesi

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi

Çalışma arkadaşları Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün 37.doğum gününü anlamlı bir bağışla kutladı. Pasta çiçek yerine LÖSEV – Lösemili Çocuklar Vakfı’na yapılan bağış belgesiyle kutlama genç başkanı duygulandırdı.

24 Şubat 1983 doğumlu olan Foça Belediye Başkanı CHP’li Fatih Gürbüz için arkadaşları sürpriz bir kutlama hazırladılar. Bir erkek ve ikiz kız çocukları babası olan Gürbüz’ün çocuklara düşkünlüğünü bilen arkadaşları kutlamayı pasta çiçek yerine bağış belgesiyle yaptılar.

İyiki doğdun nidalarıyla başlayan kutlama bir çalışanın bağışları gösterir LÖSEV belgesinden oluşan hediyeyi takdimiyle  tamamlandı.

Başkan Fatih Gürbüz, kendisini çok duygulandıran bir kutlama, aldığı en anlamlı ve güzel hediye olduğunu belirterek arkadaşlarına teşekkür etti.

Fatih Gürbüz; ‘‘LÖSEV’e bağışla doğum günümü kutlayarak, beni çok mutlu ettiniz. Umarım bir çocuğun sağlığına ve mutluluğuna vesile oluruz. Bir çocuğun gülümsemesinden daha güzel armağan olamaz’’dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL