MAGAZİN REKLAM HABER ÜST MANŞET

Ekici Restaurant işletme müdürünün doğum gününü unutmadı

12 yıldır bu sektörde olduğunu ifade eden Şehriban Can beş yılını geçirdiği Ekici Restaurant’ında hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Çalışanlarına verdiği önemi bir kez daha gösteren mekanın sahibi Veli..

Ekici Restaurant işletme müdürünün doğum gününü unutmadı

12 yıldır bu sektörde olduğunu ifade eden Şehriban Can beş yılını geçirdiği Ekici Restaurant’ında hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı.

Çalışanlarına verdiği önemi bir kez daha gösteren mekanın sahibi Veli Ercan beş yıldır müessesine emek veren işletme müdürü Şehriban Can’a doğum günü partisi verdi. Partiye 100’e yakın arkadaşı katılan Şehriban Can çok mutlu olduğunu ve Sayın Veli Ercan’a teşekkür ettiğini belirtti. Mütevazi kişiliğiyle dikkat çeken Şehriban Can et balık restaurantı olan Ekici Restaurant’ının daha çok balık ağırlıklı olduğunu, değerli müzisyenlerle katılımcılara huzurlu ve dinlendirici bir yemek ve hizmet verdiklerini belirtti.

Müziği gece 12’de bitirerek çalışanların işlerine rahatça gidebilmelerine olanak sağladıklarını ifade eden Şehriban Can kaliteli yemek ve kaliteli müzik nedeniyle her akşam restaurantın dolu olduğunu kaydetti. İşletme sahibi Veli Ercan da yaptığı açıklamada 2014 yılında Ramazan Ertaş’la ortak olarak açtıkları mekanı beş yıldır Ekici ailesi olarak devam ettirdiklerini anlattı.  Veli Ercan “Ben 35 yıldır bu mekandayım.  Bu mekan ve turizm hakkında bilgi birikimim olduğu için bu işi yapmaya devam ediyorum. Ülkeme turizm anlamında bir katkı sağlayabildiysem ne mutlu bana” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL