EKONOMİ ÜST MANŞET

Dijital iş birliği ile İzmirli emlakçılara 31 Mayıs’a kadar ücretsiz kullanım!

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) ile İzmir’in ulusal emlak ilan platform markası emlaksitem.com iş birliği protokolü imzaladı. İZEKO üyeleriyle gerçekleşen kahvaltılı toplantıda iş birliğinin detayları paylaşıldı Toplantıya, İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı..

Dijital iş birliği ile İzmirli emlakçılara 31 Mayıs’a kadar ücretsiz kullanım!

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) ile İzmir’in ulusal emlak ilan platform markası emlaksitem.com iş birliği protokolü imzaladı. İZEKO üyeleriyle gerçekleşen kahvaltılı toplantıda iş birliğinin detayları paylaşıldı

Toplantıya, İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, emlaksitem.com Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak, İZEKO üyeleri ile  basın mensupları katılım sağladı.İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu ile emlaksitem.com Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak’ın imzaladığı iş birliği protokolü ile İZEKO’ya üye emlakçılara 31 Mayıs’a kadar emlaksitem.com‘a ücretsiz ilan girme hakkı tanındı.

İZMİRLİ EMLAKÇILARA 31 MAYIS’A KADAR ÜCRETSİZ KULLANIM!


İzmir’in ulusal emlak ilan platformu markası emlaksitem.com, İZEKO üyelerine 31 Mayıs 2020 tarihe kadar ücretsiz ilan hakkı tanıdı. İZEKO üyesi İzmirli emlakçılar, bu süre zarfında ilanlarını emlaksitem.com üzerinden müşteriye ulaştırma şansı yakalayacak.
“İZMİR’DEN BÜYÜYEREK YÜKSELECEK!”

Ali Talak

Toplantıda konuşan emlaksitem.com Yönetim Kurulu Başkanı Ali Talak, İzmir’de bir emlak web sitesine ihtiyaç olduğunu düşüncesiyle yola çıktıklarını dile getirerek, “İzmir’de böyle bir ihtiyacın olduğuna kanaat getirdik ve 8 sene önce ‘emlaksitem.com’a başladık. Türkiye’de iyi bir sıralamadayız. İzmir genelinin yanı sıra İstanbul, Antalya, Ankara, Konya, Mersin, Adana ve tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. İZEKO ile beraber hareket etmek için şu anda sizlerle birlikteyiz. Türkiye genelindeki oluşumumuzu İzmir’den büyüterek gitmeliyiz. Tüm üyelere 3 ay ücretsiz hak vermek istedik. Denesinler, görsünler, memnun kalırlarsa devam etsinler diye bir önerim oldu oda başkanıma. Başkanımız da bunu olumlu karşıladılar ve bugün bunun için buradayız” dedi.
“İZMİR’E, MESLEĞİNİZE SAHİP ÇIKMAK İSTİYORSANIZ…”

Mesut Güleroğlu

Üyelere destek çağrısında bulunan İZEKO Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Güleroğlu ise, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sizler, odamıza mevcut sitelerle ilgili yakınmalarınızı hep ilettiniz. Bizler de senelerce, defalarca site kurduk ama olmadı. Oda olarak böyle bir site çok masraflı ve odamız bunu karşılayamaz. Böylece bir arayış içerisine girdik. En son Ali Bey bana bir teklif ile geleceğini söyledi ve bugün bunun için buradayız. Bir zorunluluk yok ancak bu site gerçekten güzel bir site. Eğer bir İzmir firmasına, mesleğimize sahip çıkmak istiyorsak ve diğer portallarla yarışsın istiyorsak, bu siteye destek vereceğiz. Denemeden anlayamayız. Sadece siteye ilan girmek değil, ilanları güncel tutmak, bu teknolojiyi de hazır tutmak gerekiyor. Hiçbir şey yapmasanız bile 100 gün ücretsiz olarak kullanacaksınız. Bence bu siteyi kullanın. Hepimiz kullanalım. Bu işe destek olalım ve İzmir’e, bu markaya destek olalım.”
İZSİAD BAŞKANI KÜÇÜKKURT’TAN DESTEK ÇAĞRISI

Hasan Küçükkurt

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ise, “Ben, emlaksitem.com‘un ne zorluklarla kurulduğunu biliyorum. Ama asla yılmadı. Çok emek verilmiş bir şirket. Yüksek maliyetlerle kurulmuş bir şirket. Emlaksitem.com, bir İzmir markası. Sahip çıkalım, birlikte büyütelim derim. Ben çevremde, İzmir’in markaları konusunda çok ciddi emek ve destek vermeye çalışıyorum. Sizleri de destek olmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Konuşmaların ardından katılımcılara emlaksitem.com ile ilgili sunum yapıldı ve emlakçıların soruları yanıtlandı.
EMLAKSİTEM.COM HAKKINDA…
EmlakSitem.com, özetle emlak sektöründe hizmet veren bireysel ve kurumsal üyelik ile emlak ilanı verilebilen web sitesi, mobil uygulamalar ve bu yazılım tabanı arkasında müşteri temsilcilerinin, emlak danışmanlarının, hukuk danışmanlarının, inşaat ve harita mühendislerinin ve başta yazılımcılar olmak üzere birçok bilişim uzmanının olduğu bir portal sistemidir.

Her geçen gün de, emlak ilan sitelerine sahip sektörün diğer markaları arasında daha fazla kişi tarafından sevilerek kullanılan bir sistemdir. Emlaksitem.com portal sisteminin bu hızlı kullanım artışının temel nedeni ise arkasında emlak ve inşaat sektörünü çok iyi bilen, harita ve inşaat sektörünün öncü ve lider grup şirketlerine sahip Asrın Grup olmasıdır. İnşaat ve gayrimenkul sektörü içinde aktif çalışan ve tanıyan bir grup olarak Asrın Grup deneyimini ve gücünü EmlakSitem.Com çatısı altında birleştirmiş ve emlak sektörüne sunmuştur.

Bu deneyim ile EmlakSitem.com, sektörün eksiklerini ve gidilmesi gereken geleceği analiz edebilen bir ekip tarafından hazırlanmış ve gelişmeye açık kullanıcı dostu bir emlak ilan portalı ortaya çıkmıştır.

EmlakSitem.com kurulduğu günden bu yana kullanıcı sayısını her gün daha da arttıran yüksek ziyaretçi trafiğine sahip ilan sitesidir. Emlak ilan siteleri içinde hızlı bir şekilde en çok kullanılan siteler arasında yer almıştır. Bunun nedenlerini hemen görmek ve özetlemek mümkündür; Çünkü; EmlakSitem.com; Sıfırdan, Kullanıcı Dostu Olarak Tasarlanmış Yazılımlardan Oluşur EmlakSitem.com kurumsal emlak ofisleri için geliştirildiği kadar bireysel kullanıcıların da kolay kullanımı için tasarlanmıştır.

Bunun nedeni açıktır. EmlakSitem.com sektörü bilmeyen herhangi bir firma tarafından başka ilan sitelerini taklit ederek veya altyapısını kullanarak, dışarıdan satın alarak değil, sıfırdan kendi bünyesi içinde yazılmıştır. Asrın Grup, emlak sektörü hakkındaki “kendi” emlak, inşaat, harita uzmanlarının bilgisini yine “kendi” yazılım mühendislerine sunmuş ve ortaya emlak sektörünün ihtiyaçlarını anlayan, özel nüanslarını içine alan ve her herkesin kolayca kullanabileceği web sitesi ve mobil uygulamalar ortaya çıkarmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL