BELEDİYE HABERLERİ ÜST MANŞET

CHP ilçe örgütünden Başkan Genç’e ziyaret

Kongre sürecini tamamladıktan sonra görev dağılımını da tamamlayan CHP Döşemealtı İlçe Örgütü, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamında ziyaret etti. CHP Döşemealtı İlçe Örgütünde kongre sürecinin tamamlanmasının ardından yeni yönetimlerin..

CHP ilçe örgütünden Başkan Genç’e ziyaret

Kongre sürecini tamamladıktan sonra görev dağılımını da tamamlayan CHP Döşemealtı İlçe Örgütü, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamında ziyaret etti.

CHP Döşemealtı İlçe Örgütünde kongre sürecinin tamamlanmasının ardından yeni yönetimlerin görev dağılımı da gerçekleştirildi. CHP Döşemealtı İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilen Reşit Doğan ve Yönetimi ile Kadın Kollarında bayrağı devralan Aycan Özbey, Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Halil Küçüktekin ile Yönetimi Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamında ziyaret etti.

Döşemealtı’na kazandırdığı hizmetlerden dolayı Başkan Turgay Genç’e teşekkür eden Doğan, yeni yönetimde görev dağılımını gerçekleştirdiklerini hatırlatarak, “Sizlerle görev yapmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. İşbirliği içinde Döşemealtı için çalışacağız” dedi.

Başkan Genç ise, CHP’nin yeni yönetimine başarı dileklerini iletti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL