BELEDİYE HABERLERİ ÜST MANŞET

Büyükşehir’in Manavgat Çocuk Şenliği’ne yoğun ilgi

Manavgatlı çocuklar şenlikte coştu Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta Çocuk Şenliği düzenlendi. Manavgatlı çocuklar birbirinden renkli etkinliklerle gün boyu doyasıya eğlendi. Akşam da İsmail Baha Konservatuvarı muhteşem bir konser verdi. Manavgatlı..

Büyükşehir’in Manavgat Çocuk Şenliği’ne yoğun ilgi

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve açık hava

Manavgatlı çocuklar şenlikte coştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta Çocuk Şenliği düzenlendi. Manavgatlı çocuklar birbirinden renkli etkinliklerle gün boyu doyasıya eğlendi. Akşam da İsmail Baha Konservatuvarı muhteşem bir konser verdi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, sahnedeki insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Manavgatlı çocuklar Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen çocuk şenliğine yoğun ilgi gösterdi. Manavgat Atatürk Kültür Merkezi önünde kurulan şişme oyun parklarında gönüllerince eğlenen çocuklar, düzenlenen yarışmalarda kıyasıya rekabet etti.

EĞLENCE VE MÜZİK BİR ARADA

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sahnede, dans ediyor, ayakta ve iç mekan

Manavgat Çocuk Şenliği’nde çizgi karakterler, dev maskotlar, tahta bacak çocukların ilgisini çekerken, minyonlar sahne şovu ve illüzyon gösterisi çocukları kahkahaya boğdu. Eğlence ve müziğin bir arada olduğu çocuk şenliğine Antalya Büyükşehir Belediye Bandosu da şarkılarıyla renk kattı. Şenliğe katılan Manavgatlı çocuklar tümü ücretsiz olan aktivitelerde aileleriyle birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi.

ŞARKILI TÜRKÜLÜ GECE

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, sahnedeki insanlar, müzik enstrümanı çalan insanlar, konser ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Öte yandan, ‘İlçe Konserleri’ kapsamında Türk Halk Müziği Sanatçısı Nihat Akçer ve Türk Sanat Müziği Sanatçısı Burcu Yamaner de Manavgatlılara bir konser verdi. Manavgat Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde sanatçılar seslendirdikleri şarkı ve türkülerle dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Manavgatlılar konser boyunca zaman zaman sanatçıların seslendirdiği şarkı ve türkülere eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakkabılar ve açık hava

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL