BELEDİYE HABERLERİ ÜST MANŞET

Büyükşehir’den Manavgat’ta çocuk şenliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta Çocuk Şenliği düzenleyecek. 23 Şubat Pazar günü Manavgat Atatürk Kültür Merkezi önünde düzenlenecek şenlikte illüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, çizgi karakterler, dev maskotlar, transformers, tahta..

Büyükşehir’den Manavgat’ta çocuk şenliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ta Çocuk Şenliği düzenleyecek. 23 Şubat Pazar günü Manavgat Atatürk Kültür Merkezi önünde düzenlenecek şenlikte illüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, çizgi karakterler, dev maskotlar, transformers, tahta bacak, minyonlar sahne şovu ve çeşitli yarışmaların yer alacak. Aynı günün akşamında ise Manavgat Atatürk Kültür Merkezi’nde Türk Halk Müziği Sanatçısı Nihat Akçer ve Türk Sanat Müziği sanatçısı Burcu Yamaner konser verecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Manavgat’ta çocukların kaliteli vakit geçirmeleri, eğlenip yorgunluklarını atabilmeleri amacıyla ‘Çocuk Şenliği’ düzenleyecek. 23 Şubat Pazar günü 12.00-17.30 saatleri arasında Manavgat Atatürk Kültür Merkezi önünde gerçekleşecek çocuk şenliğinde illüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, çizgi karakterler, dev maskotlar, transformers, tahta bacak, minyonlar sahne şovu ve çeşitli yarışmalarla çocuklar keyifli bir gün geçirecek. Antalya Büyükşehir Belediyesi Çocuk Şenliğinde çocuklar, tüm bu etkinliklerden ücretsiz yararlanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası da şenlik alanında sahnede yerine alacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL