Bornova’ya yeni Aile Sağlığı Merkezi

Vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla kentteki tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışan Bornova Belediyesi, imar planlarında sağlık tesisi olarak ayrılan 1.700 metrekarelik alanı, 25 yıllığına bedelsiz olarak İzmir İl Sağlık..

Bornova’ya yeni Aile Sağlığı Merkezi

Vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla kentteki tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışan Bornova Belediyesi, imar planlarında sağlık tesisi olarak ayrılan 1.700 metrekarelik alanı, 25 yıllığına bedelsiz olarak İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis etti.

Doğanlar Mahallesi’nde Aile Sağlığı Merkezi yapılacak 1.494 ve 1.503 sokaklar arasındaki alanın tahsisine ilişkin protokole, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova Kaymakam’ı Fatih Genel ve Bornova İlçe Sağlık Müdürü Vahap Tevfik Oğuz imza attı.

Eğitim, sağlık ve spora her zaman öncelik verdiklerini belirten Başkan Mustafa İduğ, “Sağlık her şeyden önce gelir. Bu projenin Bornovamıza hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımıza yararlı olacak her projeye katkı koymaya devam edeceğiz. Bu anlaşıyla Sayın Kaymakamımız Fatih Genel ile de uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi.

Kaymakam Fatih Genel ile protokole İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nü temsilen imza atan İlçe Sağlık Müdürü Vahap Tevfik Oğuz da, Bornova Belediyesi’ne ve Başkan İduğ’a teşekkür ederek tahsis edilen alana çok güzel bir sağlık tesisi yapılacağını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL