KÜLTÜR SANAT ÜST MANŞET

“Bayi Toplantısı” filmi İzmir seyircisini kahkahaya boğacak

Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 Filmleri’nin senaristi İbrahim Büyükak’tan yepyeni bir komedi! Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği sezonun en iddialı komedi filmi ‘Bayi..

“Bayi Toplantısı” filmi İzmir seyircisini kahkahaya boğacak

Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 Filmleri’nin senaristi İbrahim Büyükak’tan yepyeni bir komedi!

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği sezonun en iddialı komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’, 22 Şubat Cumartesi günü Dev Ajans Organizasyon’u ile iki ayrı noktada İzmir seyircisiyle buluşucak.

Üç beyaz eşya satıcısının mecburen gittikleri bayi toplantısında yaşadıkları birbirinden eğlenceli maceralarını konu alan filmde İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Onur Buldu ve Büşra Pekin’e; Safa Sarı, Çağla Demir, Müfit Kayacan, Deniz Hamzaoğlu ve Hakan Salınmış gibi isimler eşlik ediyor.
Filmde görkemli bir bayi toplantısı organizasyonu için yaşadıkları şehirden İstanbul’a gelen Erzurumlu Namık, Antepli Sadık ve Konyalı Adem, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini önce renkli bir eğlencenin ardından da istemedikleri bir maceranın içinde buluyorlar. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir soygun planının içinde bulan üç beyaz eşya bayiinin üç günde hayatı ne kadar karışabilir? Küçük esnafların büyük hikayesi hepimizi çok eğlendirecek…

BKM Ege Bölge Temsilcisi Erhan Gölbey, “Sezonun en iddialı komedi filmi “Bayi Toplantısı” Filmi gala gösterimi ve oyuncularıyla buluşmaya tüm İzmirlileri davet ediyoruz” dedi.
BAYİ TOPLANTISI
Yapımcı: Necati Akpınar-BKM
Yönetmen: Bedran Güzel
Senaryo: İbrahim Büyükak
Oyuncular: İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı, Deniz Hamzaoğlu, Çağla Demir, Rıza Akın, Hakan Salınmış, Sadiye Taşaner, Zeyno Eracar, Müfit Kayacan, Tuğçe Karabayır, Gamze Karaduman
Vizyon tarihi: 21 Şubat 2020

Tarih: 22 Şubat Cumartesi
Hilltown Karşıyaka
Seyirciyle Buluşma saat:15.30
Film Gösterimi saat:16.00

İzmir Optimum Cinemaximum’da
Seyirciyle Buluşma saat:17.45
Film Gösterimi saat:18.30

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL