GÜNDEM ÜST MANŞET

Başkent 153’ten duygulandıran sürpriz

Vatandaşın her türlü şikayet ve talebini 7/24 esasıyla değerlendirerek çözüm üreten Ankara Büyükşehir Belediyesi “Başkent 153” ekipleri, bir annenin dileğini de gerçekleştirdi. Başkent 153’e talepte bulunan Firdevs Kırkurt’un evine gidilerek,..

Başkent 153’ten duygulandıran sürpriz

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar

Vatandaşın her türlü şikayet ve talebini 7/24 esasıyla değerlendirerek çözüm üreten Ankara Büyükşehir Belediyesi “Başkent 153” ekipleri, bir annenin dileğini de gerçekleştirdi. Başkent 153’e talepte bulunan Firdevs Kırkurt’un evine gidilerek, 11 aylık bebeğine sünnet kıyafeti hediye edildi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim

Vatandaşlardan gelen şikayet, istek ve önerileri 7/24 esasına göre değerlendiren ve çözüm üreten Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli bir aileyi daha mutlu etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, yakın çekim ve iç mekan

Başkent 153 ekipleri, 11 aylık bebeği için sünnet kıyafeti talebinde bulunan Firdevs Kırkurt’un evine giderek sürpriz yaptı.

BİR ANNE VE ÇOCUK MUTLUYSA DÜNYA MUTLUDUR

Başkent 153 ekiplerini karşısında görünce mutluluğunu gizleyemeyen anne Firdevs Kırkurt duygulu anlar yaşadı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, şapka ve yakın çekim

Bir annenin isteğine duyarsız kalmayan Başkent 153, 11 aylık Enes’e sünnet kıyafeti hediye etti. 11 aylık bebeklerini sünnet ettirdiklerini ancak sünnet kıyafeti alamadıklarını belirten Firdevs Kırkurt, “Bana bu mutlu anı yaşattığı için Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ederim. Bizler için çok güzel bir anı olacak, her zaman sizleri hatırlayacağız” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar

Her yaş ve meslek grubundan gelen talepleri dikkate aldıklarını belirten Başkent 153 Koordinatörü Nurhak İyidoğan ise, “Başkent 153’e Firdevs hanımdan çocuğunun sünnetini gerçekleştirdiklerini fakat ona sünnet kıyafeti giydirememenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden bir mesaj geldi. Bizler de duyarsız kalamadık ve vatandaşımızın mutluluğu için yardımcı olmak adına bu hediyeyi getirdik. Ne mutlu bize ki bir anne ve çocuğunun yüzünü güldürebildik” değerlendirmesinde bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL