GÜNDEM ÜST MANŞET

Antalya Büyükşehir’den kandilde lokma ve helva ikramı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Regaib Kandili nedeniyle merkez ve ilçelerde vatandaşlara 7 bin 500 kişilik lokma ile 5 bin kişilik helva ikramında bulundu. Özel günlerde vatandaşlara ikramda bulunan Büyükşehir Belediyesi, Regaib..

Antalya Büyükşehir’den kandilde lokma ve helva ikramı

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kalabalık ve açık hava

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Regaib Kandili nedeniyle merkez ve ilçelerde vatandaşlara 7 bin 500 kişilik lokma ile 5 bin kişilik helva ikramında bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kalabalık ve açık hava

Özel günlerde vatandaşlara ikramda bulunan Büyükşehir Belediyesi, Regaib Kandili’nde de vatandaşları unutmadı. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı mübarek üç ayların müjdecisi olarak kabul edilen Regaib Kandili nedeniyle merkez ve ilçelerdeki camilerde toplam 12 bin 500 kişilik helva ve lokma ikramı yaptı. Büyükşehir Belediyesi Aşevi’nde hazırlanan helva ve lokmalar kandil gecesinde görevliler tarafından cami önlerinde dağıtıldı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve çocuk

Kumluca Eskicami, Döşemealtı Hacı Ramazan Altun Cami, Konyaaltı Kuba Cami, Kepez Süleymaniye Cami ve Aksu Pınarlı Cami’nde toplam 7 bin 500 kişilik lokma ikramında bulunuldu.
UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gece, ağaç ve açık hava
Antalya Büyükşehir Belediyesi Muratpaşa Camisi’nde de 3 bin kişilik helva ikramı yaptı. Cami bahçesinde kandil nedeniyle ikram edilen irmik helvasından almak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Ayrıca Alanya’da Alış Cami ve Emine Özmüftüoğlu Cami ile Konaklı Bacoğlu Camisi’nde, Manavgat’ta da Külliye Cami önünde toplam 2 bin kişilik helva dağıtımı gerçekleştirildi. Yatsı namazı öncesi ve sonrasında ardından dağıtılan helva ve lokmaları alan vatandaşlar Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL