EKONOMİ ÜST MANŞET

1453 Osmanlı ilk İstanbul şubesini açtı

Marka hayatına Şehzadeler Kenti Manisa’da başlayan 1453 Osmanlı, bugün Türkiye’nin en büyük franchise markalarından bir tanesi. Açtığı şubelerle sık sık gündeme gelen, etkinlik sponsorluklarıyla büyük ilgi toplayan ve lezzetli menüsüyle..

1453 Osmanlı ilk İstanbul şubesini açtı

Marka hayatına Şehzadeler Kenti Manisa’da başlayan 1453 Osmanlı, bugün Türkiye’nin en büyük franchise markalarından bir tanesi. Açtığı şubelerle sık sık gündeme gelen, etkinlik sponsorluklarıyla büyük ilgi toplayan ve lezzetli menüsüyle misafirlerinin gönlünü fetheden 1453 Osmanlı, yine bir şube haberiyle karşımızda.

Türkiye’nin dört bir yanında şubeler açan 1453 Osmanlı, geçtiğimiz günlerde ilk İstanbul şubesini Beylikdüzü’ne açtı. Saraylı konsepti ve şahane ambiyansıyla tüm şubelerinde beğeni toplayan 1453 Osmanlı’nın bu şubesinde de aynı özeni görmek mümkün. Zengin çeşitlilikteki menüsünde saray mutfağının modern yorumunu görmek mümkün. Aynı zamanda dünya lezzetlerine de menüsünde yer veren marka, tüm dünyadan esintiler taşıyan geniş kahve menüsüyle ünlü. Lezzetli yemeklerini yiyip, nefis kahvelerini yudumlayan müşteriler keyiflerini bir de tatlı ile taçlandırmak isterlerse markanın tadı damakta kalan tatlı menüsünü de değerlendirebilirler.

Çoğu şubesinde olduğu gibi bu şubesinde de çocuk oyun alanına yer veren 1453 Osmanlı’da çocuklu müşteriler de oldukça rahat edecek. Vale hizmetiyle de müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak isteyen şubeyi gönül rahatlığıyla, park derdini düşünmeden, araçla ziyaret edebilirsiniz.

Bulunduğu her şehirde yoğun ilgi gören, özellikle Saraylı serpme kahvaltısıyla hafta sonu kahvaltılarının vazgeçilmez adresi olan 1453 Osmanlı, İstanbul için başka şube anlaşmaları da imzalamıştı. Bu şubelerin hazırlıklarına da son sürat devam eden markanın en kısa zamanda açılacak şubelerinden biri yine İstanbul’da. Yakın zamanda açılacak olan Bahçeşehir şubesinin ardından marka İstanbul yatırımlarına devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL