MAGAZİN ÜST MANŞET

Antalya’da unutulmaz bir yılbaşı partisi

Yeni yıla eğlenceli bir ortamda girmek isteyenler için düzenlenen çeşitli organizasyonlar arasında Antalya Grida City Otel’de yapılan yılbaşı partisi katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılbaşı partilerine..

Antalya’da unutulmaz bir yılbaşı partisi

Yeni yıla eğlenceli bir ortamda girmek isteyenler için düzenlenen çeşitli organizasyonlar arasında Antalya Grida City Otel’de yapılan yılbaşı partisi katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılbaşı partilerine bir yenisi eklendi. Organizatör Özge Turgut’un dar gelirli öğrencilerin de katılabilmesi için sponsorlar yardımıyla düzenlediği  yılbaşı partisine ilgi büyüktü. Antalya Stadyumu’nun yan tarafında yer alan Grida City Otel’de yapılan partide kusursuz bir organizasyona imza atan Özge Turgut takdir topladı. Özge Turgut, “Yılbaşı partilerine sadece maddi durumu yüksek sosyete kesiminin katılıp eğlenmesine gönlüm razı olmadı. İstedik ki, maddi durumu yeterli olmayan öğrenciler de doyasıya eğlensinler. Bu imkanı sağlayan sponsorlarımıza ve Grida City Otel’e teşekkür ederim. Öğrenciler ve katılımcılar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.” dedi. Eğlence için kapı açılışı 21.30’da başlayıp sabah 4.00 saatlerinde son buldu.Yılbaşı eğlence paketinin içinde; sınırsız alkol konseptinde Dj Can Güney, Dj Alena, Dj Görkem Özpınar, Dj İzzet Gencer eşliğindeki müzikler performanslarıyla beğeni topladı. Gece boyunca cips, çerez ve meyve ikramları devam etti. Süpriz hediye çekilişleri, dans showları ilgi çekerken yılbaşı eğlencesi gece çorbası ile son buldu. Katılım bilet fiyatı  ise sponsorların desteğiyle  250 TL gibi oldukça uygun bir meblağ  olarak belirlendi. Fiyatın makul düzeylere çekilmesine katkı yapan sponsorlar ise şöyle sıralandı: Zilli öküz, Muhit cafe, Roberts cafe, Trendy group, Akdeniz sözlük. (Özel Haber Mahmut Kayacan)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL