GÜNDEM ÜST MANŞET

Antalya alzheimer hastası yaşlı kadının evi tamamen

Alzheimer hastası yaşlı kadının evi tamamen yenilenecekAntalya’da yaşayan Alzheimer hastası Elif Yıldırım’ın (83) destek çağrısına, Konyaaltı Belediyesi’nden yanıt geldi. Alzheimer hastası yaşlı kadının evi tamamen yenilenecek Antalya’da yaşayan Alzheimer hastası Elif..

Antalya alzheimer hastası yaşlı kadının evi tamamen

Alzheimer hastası yaşlı kadının evi tamamen yenilenecekAntalya’da yaşayan Alzheimer hastası Elif Yıldırım’ın (83) destek çağrısına, Konyaaltı Belediyesi’nden yanıt geldi.

Alzheimer hastası yaşlı kadının evi tamamen yenilenecek

Antalya’da yaşayan Alzheimer hastası Elif Yıldırım’ın (83) destek çağrısına, Konyaaltı Belediyesi’nden yanıt geldi. Yaşlı kadını harabe evinde ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, evi tamamen yenileyeceklerini söyledi.

Konyaaltı ilçesinde Alzheimer hastası Elif Yıldırım’ın, oturduğu evin çatısının akması, tuvalet ve mutfağının dışarıda olması nedeniyle zor şartlarda yaşam mücadelesi vermesinin DHA tarafından gündeme getirilmesiyle Konyaaltı Belediye Başkanı Esen, yaşlı kadını ziyaret etti. Elif Yıldırım’ın yaşadığı sıkıntılardan haberdar olur olmaz ziyaret etmek istediğini kaydeden Başkan Esen, Teyzemizin yaşadığı evle ilgili büyük sıkıntıları var. Evin eksiklerini, yarın sabah itibarıyla belediyemizin ekipleri giderecek. Evini çok daha rahat ve konforlu bir yer haline getireceğiz. Alzheimer hastası teyzemiz yeşil kart sahibi. Sağlıkla ilgili gerekli desteği de vereceğiz. Bir sorun yaşadıkları zaman hemen müdahale edeceğiz. Elif teyze hepimizin teyzesidir. Türk toplumunun en önemli özelliği düşene el uzatmaktır. Biz de Konyaaltı Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapacağız. En kısa sürede çok daha güzel konforlu bir evi olacak dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL