SON DAKİKA ÜST MANŞET

Google ve YouTube çöktü mü?

Son dakika: Google ve YouTube çöktü mü? Google servislerine erişim sorunu yaşanıyor… Google’da yaşanan erişim sorunu birçok kişiyi etkiledi. Saat 10:45’ten itibaren Google servislerine erişim sorunu yaşanmaya başladı. Gmail, YouTube..

Google ve YouTube çöktü mü?

Son dakika: Google ve YouTube çöktü mü? Google servislerine erişim sorunu yaşanıyor…

Google’da yaşanan erişim sorunu birçok kişiyi etkiledi. Saat 10:45’ten itibaren Google servislerine erişim sorunu yaşanmaya başladı. Gmail, YouTube gibi Google servisleri ve arama motoruna yaklaşık bir saat kadar erişilemedi. Bölgesel olarak Doğu Avrupa’yı ve Türkiye’yi etkileyen sorunun ardından Google servisleri adım adım düzelmeye başladı.

Google servislerinde yaşanan çökme internet kullanıcılarını etkiledi. Şu an sebebi bilinmeyen erişim sorunu nedeniyle Google servisleri olan YouTube, Gmail ve Google arama motoru kullanılamadı. Bu servislerin yanında Google’ın diğer ürünleri olan Google Analytics, Google Trends, Google Maps gibi hizmetlerde de ciddi erişim problemleri yaşandı. Sorun adım adım düzelmeye başladı ancak Google servislerinde halen sorunlar yaşanıyor.

BÖLGESEL BİR SORUN

Google’a Türkiye’nin yanında birçok Doğu Avrupa ülkesinden de erişim sağlanamıyor. KKTC, Gürcistan, Azerbaycan’da sorundan etkilenen ülkeler arasında.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL