Share

Antalya’da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi

Ailesinin evde olduğu sırada çarşafları tutuşturarak yangın çıkaran şahıs olay yerinden kaçarken, baba Semih Dural sinir krizi geçirdi.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #3

Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde anne ve babasıyla kalan madde bağımlısı M.D., iddiaya göre odasındaki elbise dolabını ve çarşafları ateşe verip kaçtı.

Bu sırada dumanı fark eden aile, içerideki kafeste bulunan muhabbet kuşları ile köpeklerini alarak kendilerini sokağa attı.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #1

İTFAİYE MÜDAHALE ETTİ

Dumanla kaplanan apartmanın sakinleri de olay yerine gelen itfaiye ekiplerince tahliye edildi. İtfaiye ekipleri, evde çıkan yangını söndürmeye çalışırken baba Semih Dural, evini oğlu M.D.’nin yaktığını söyledi.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #2

BABANIN İSYANI: CANIMA TAK ETTİ

Emekli öğretmen olduğunu belirten baba Duran, “Geçen yıl da park halinde otomobillere zarar verdi. Onun yüzünden her ay 5 bin lira taksit ödüyorum. Artık canıma tak etti. Şimdi de evimi yaktı.” dedi.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #4

Ardından da Dural’ın yangınla ilgili konuşmasına küçük oğlu ve yakınları tepki gösterirken aralarında kısa süreli arbede yaşandı.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #5

“DUMANDAN ORTALIK GÖZÜKMÜYORDU”

Çıkan yangında binada bulunanların itfaiye yardımıyla kurtuldukları belirtildi. Yangın sırasında evde olduğunu söyleyen Cemalettin Çakar, “Şansımız varmış. İtfaiye ve komşularımızın yardımıyla apartmandan çıktık.” dedi.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #6

Yangın sonrası dumandan etkilendiğini söyleyen bir diğer apartman sakini Leyla Yorulmaz ise “Dumandan ortalık gözükmüyordu. Her yer simsiyahtı. Elimde de köpeğim vardı, onu korurken düştüm” diye konuştu.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #7

POLİS HAREKETE GEÇTİ

Polis ekipleri, yangına neden olduğu ileri sürülen M.D.’yi bulmak için çalışma başlattı.

Antalya da madde bağımlısı şahıs evini ateşe verdi #8

 

Leave a Comment