Share

Russell Point’te kaliteli müzik hijyen kurallarıyla bir arada  

Antalya’nın öne çıkan eğlence mekanlarından Russell Point Restaurant’ ta kaliteli müzik hijyen kurallarıyla bir arada yürütülüyor.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, şunu diyen bir yazı 'YAMAHA'

Mekanın sahibi Ersin Güzel mekanın saat 9.00’da açıldığını, canlı müziğin saat 17.00’de başladığını ve saat 20.00’ye kadar devam ettiğini, saat 20.00’den 24.00’e kadar ikinci grubun sahne aldığını belirtti.

Ersin Güzel, sosyal mesafeye uyduklarını, maskesiz gelen müşterilere maske dağıttıklarını, hijyen kurallarının hepsine harfiyen uyguladıklarının altını çizdi. Güzel, “Bu kurallara uyduğumuz ve kaliteli hizmet ve kaliteli müzik yaptığımız için pandeminin etkilerini minimum düzeyde yaşıyoruz. Müdavimlerimiz memnuniyetlerini çeşitli vesilelerle dile getiriyorlar” ifadelerini kullandı. 

KORONAVİRÜS EĞLENCE SEKTÖRÜNÜ ETKİLEDİ

Russell Point’in beğenilen solisti İmre Var’da yaptığı açıklamada müzik grubunu ve Koronavirüs’ün müzik piyasasına olan etkilerini Haber Çadırı Gazetesi ‘ne anlattı. İmre Var, her meslekte olduğu gibi müzik sektörünün de pandemiden olumsuz olarak etkilendiğini kaydetti. Müşteri oranlarının genel olarak sektörde yarı yarıya düştüğünün altını çizen Solist İmre Var, ikinci dalgadan daha çok korktuklarını dile getirirken,  alınan önlemlerle zararın minimize etmeye çalıştıklarını söyledi. Bar, “Her sektörde olduğu gibi bu setkörde de bir çok arkadaşımız işsiz kaldı. Ya yeni duruma adapte olacağız ya da yeni durum geçene kadar bu şekil devam edeceğiz.” dedi. 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi

“ALKIŞTAN VE ENERJİDEN BESLENİYORUM”

Müziği ile ilgili de sorularımızı yanıtlayan İmre Var şunları söyledi: “Pop ağırlıklı müzik yapıyoruz. 10 yıldır müziğin içindeyim. Sahnede insanlarla birlikte etkileşim içinde olmayı çok seviyorum. Çünkü yani alkıştan ve enerjiden besleniyorum diyebilirim. Onlar eğlendikçe ben de onları eğlendirmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Ekip arkadaşlarımı çok seviyorum. Ekip arkadaşlarımı da tanıtmak isterim. Davulcumuz yani bateristimiz Gencay Alper, gitaristimiz Uğur Killi. İkisini de çok seviyorum. Enerjilerini çok seviyorum. Sahnede zaten önemli olan arkadaşların yani ekip arkadaşlarınla iletişim. Modunuz bir anda düşebilir, bir anda çıkabilir. O yüzden sahne önemli. Sahneden önce ve sahne sırasında özellikle modumuzu yükseltmeye çalışıyoruz.  Ve o yüzden iletişimiz güzel. inşallah böylede devam eder.”.

 

Özel Haber : Mahmut Kayacan

Leave a Comment