TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 251.224
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.890
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 96
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.539
ASAYİŞ

Uyuşturucu satıcısı tutuklandı

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Antalya’da uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik olarak sürdürülen operasyonlarda bir ikamette uyuşturucu ticareti yapan bir kişi tutuklandı. Yeşildere Mahallesinde bulunan ikamette..

Uyuşturucu satıcısı tutuklandı
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Antalya’da uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve gruplara yönelik olarak sürdürülen operasyonlarda bir ikamette uyuşturucu ticareti yapan bir kişi tutuklandı.
Yeşildere Mahallesinde bulunan ikamette (N.H.) isimli şahsın uyuşturucu madde depoladığı ve sattığı yönünde bilgiler elde edilmesi üzerine, söz konusu adrese düzenlenen operasyon neticesinde; (80) adet (10 cm x 10 cm) ve (325) adet (0,5 cm x 10 cm) ebatlarında sentetik kannobinoid (Bonzai) emdirilmiş kâğıt parçaları ele geçirilmiş, ele geçirilen maddelerin toplamda (28.875) kullanımlık doz olduğu tespit edildi.
İşlemleri tamamlanan şüpheli (N.H.) isimli şahıs, Cumhuriyet Savcılığınca “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan sevk edildiği Sulh Ceza Mahkemesince tutuklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL