TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 256.460
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.083
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 69
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.752
BELEDİYE HABERLERİ

Kepez’den LGS online deneme sınavı

Kepez Belediyesi, 20 Haziran’da yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınava girecek öğrenciler için online deneme sınavı düzenliyor. Antalya’daki LGS’ye girecek  tüm adayların katılabileceği sınav, kepezbelediyesi.sinav.link adresi üzerinden ücretsiz..

Kepez’den LGS online deneme sınavı

Kepez Belediyesi, 20 Haziran’da yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınava girecek öğrenciler için online deneme sınavı düzenliyor. Antalya’daki LGS’ye girecek  tüm adayların katılabileceği sınav, kepezbelediyesi.sinav.link adresi üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Eğitime önemli katkılarda bulunan Kepez Belediyesi, pandemi sürecinde de öğrencilere sınav desteği sağlıyor. Koronavirüs(Covid-19) nedeniyle kurs merkezlerindeki eğitimlerine ara vermek zorunda kalan ve eğitimlerini uzaktan sürdüren Kepez Belediyesi, online deneme sınavları ile de öğrencileri sınav tecrübesi ile buluşturuyor. Üniversite adayları için 15-16-17-18-19 Haziran tarihlerinde ücretsiz YKS online deneme sınavı düzenleyecek olan Kepez Belediyesi, aynı tarihlerde LGS sınavına hazırlanan öğrenciler içinde online deneme sınavı yapacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan online deneme sınavına, öğrenciler kepezbelediyesi.sinav.link adresi üzerinden ulaşabilecek. LGS adayları online deneme sınavı ile ilgili 325 60 60 numaralı telefon hattından her türlü bilgiye ulaşabilecekler.  LGS online deneme sınavlarına katılmak isteyen öğrencilerin önce kepezbelediyesi.sinav.link adresi üzerinden sınav kaydı yaptırması gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL