TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 251.224
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.890
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 96
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.539
KÜLTÜR SANAT

Institut Français İzmir’den  eşsiz müzik ziyafeti

Institut français İzmir, “Live İzmir” adındaki sanal programıyla izleyicilerini sanatla buluşturuyor. Programın 11 Haziran’daki konuğu ünlü yazar, şair, yönetmen ve sanatçı Tuna Kiremitçi olacak. Yetenekli sanatçı müzik, kültür ve sanat..

Institut Français İzmir’den  eşsiz müzik ziyafeti

Institut français İzmir, “Live İzmir” adındaki sanal programıyla izleyicilerini sanatla buluşturuyor. Programın 11 Haziran’daki konuğu ünlü yazar, şair, yönetmen ve sanatçı Tuna Kiremitçi olacak.

Yetenekli sanatçı müzik, kültür ve sanat sohbetleri eşliğinde, izleyicilere harika mini performanslar da sergileyecek. Yaşar Nabi Nayır Ödülü kazanan ilk şiir kitabı “Ayabakanlar” 1994’te, grubu Kumdan Kaleler ile ilk albümü “Denize Doğru” 1996’da yayınlandı. 2002’de yayınlanan ilk romanı “Git Kendini Çok Sevdirmeden” ile o yılın en çok okunan yazarı oldu. Daha sonra çeşitli müzik albümleri, şiir kitapları ve toplamda Fransızca dahil 17 dile çevrilen romanları yayınlandı. “Birden Geldin Aklıma”, “Bu Aşk Burada Biter”, “Diğer Yarım” “Yine Sevebilirim” gibi besteleriyle geniş kitlelere ulaştı. Kiremitçi, İstanbul’da halen besteci ve edebiyatçı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

11 Haziran Saat 21.00’de gerçekleşecek sohbet ve mini müzik performansı için instagram (@institutfrancaisdeturquie) sayfasına abone olunması gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL