TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 251.224
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.890
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 96
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.539
BELEDİYE HABERLERİ

Finikeli vatandaşlardan ASAT’a teşekkür

Antalya Finike’nin Kale Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar içme suyu ile ilgili yaşadıkları sorunu çözüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’ne sosyal medya üzerinden teşekkür etti.Finike İlçesi Kale Mahallesi’nde su tüketiminin yoğun..

Finikeli vatandaşlardan ASAT’a teşekkür

Antalya Finike’nin Kale Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar içme suyu ile ilgili yaşadıkları sorunu çözüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’ne sosyal medya üzerinden teşekkür etti.Finike İlçesi Kale Mahallesi’nde su tüketiminin yoğun olduğu dönemlerde Şube Sokak üzerinde bulunan bir grup meskende basınç düşüklüğüne bağlı problem yaşanıyordu. ASAT, yaklaşık 10 hanede yaşanan sorunu çözmek için harekete geçti. Çözüm için Karşıyaka Mahallesi’nden sıkıntı yaşanan bölgeye yeni bir bağlantı yapıldı.
VATANDAŞ ÇALIŞMADAN MEMNU KALDI
Karşıyaka Mahallesi’nden Kale Mahallesi’ndeki sorunlu bölgeye şebekeyi takviye etmek üzere içme suyu boru hattı çekildi. Eklenen hat sayesinde şebekede zaman zaman ortaya çıkan basınç düşüklüğü sorunu çözüme kavuşturuldu. Yapılan çalışmadan memnuniyet duyan vatandaşlar sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla ASAT yetkililerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL