TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 251.224
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.890
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 96
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.539
EKONOMİ

Erdayıoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili,..

Erdayıoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili, Akhisar Belediye Meclis Üyeleri Sezgin Akkaynak, Yılmaz Akar ve Ensar Muştu ile Başkanlık Danışmanı Emre Onikidal, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Yılmaz ve Meclis Katip Üyesi Cengiz Özdemir de hazır bulundu.

Üreten şehir ‘Akhisar’


Gerçekleştirilen ziyarette koronavirüs salgınının Akhisar’a etkilerinin yanı sıra, ilçe ekonomisi ve sosyo-kültürel durumu hakkında da konuşulduğunu belirten Erdayıoğlu “Akhisar saygının, sevginin, birlik ve beraberliğin, en önemlisi de üretimin şehri. Bir şehir üretiyorsa, üstesinden gelemeyeceği zorluk yoktur” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL