TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 251.224
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.890
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 96
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.539
BELEDİYE HABERLERİ

Başkan Genç Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, iş programı için gittiği başkent Ankara’da, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Korona virüs yasaklarının kalkması ve normalleşmenin başlamasıyla iş programı..

Başkan Genç Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, iş programı için gittiği başkent Ankara’da, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Korona virüs yasaklarının kalkması ve normalleşmenin başlamasıyla iş programı kapsamında Ankara’ya giden Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilgili bakanlıklar ve kurumlarla görüşmelerini tamamladıktan sonra Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezine giderek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir süre görüşen Başkan Turgay Genç, salgın sürecinde alınan önlerler doğrultusunda Döşemealtı İlçesi’nde yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi.

Başkan Turgay Genç daha sonra parti yöneticileri ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Kenan Nuhut ile bir araya geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL